sunmax_logo
zdrowo

Що означає впровадження нової норми для власників салонів та їх клієнтів.

Вже сьогодні, незважаючи на нечіткі закони, багато власників вирішили пристосувати принаймні частину своїх приладів згідно норми 0,3 Вт/м2.
Деякі клієнти вимагають від нас таких приладів для їх власної безпеки та здоров'я.

Запровадження послуг на приладах 0,3 призводить до необхідності здобути власнику відповідні знання про засмагу. Важливо правильно і переконливо пояснити клієнту навіщо він повинен користуватись приладами пристосованими до нових правил. Власники змушені змінити свої погляди на засмагу і організувати відповідні інформаційні заходи. Необхідно пояснити клієнтам навіщо потрібно збільшити час сеансу і яку користь принесе такий спосіб засмаги.
Як постачальник ламп ми гарантуємо забезпечити необхідними інформаційно-рекламними матеріалами, що допоможе обслузі під час інформування клієнтів про зміни.

  • інформаційні буклети для клієнтів (основні відомості про загар, поради про здорову і безпечну засмагу, інформації про нову норму, переваги засмаги в солярії, порівняння засмаги в солярії і на сонці, фототипи шкіри, сонячний вітамін Д)
  • плакати Sunmax - "В гармонії з природою, здорово, безпечно..."
  • таблички на солярії Sunmax - "В гармонії з природою, здорово, безпечно..."
  • сертифікат на лампи Sunmax

Для клієнтів засмага за допомогою приладів пристосованих до норми 0,3 Вт/м2 - це, з одного боку, довший сеанс, хоча для багатьох людей це перевага, але з іншого боку, здорова і безпечна засмага, при якій ризик опіків зведено до мінімуму.

 

03

Copyright  2011  Sunmax