sunmax_logo
zdrowo

Co oznacza wprowadzenie nowej normy dla właścicieli salonów i ich klientów

Już dziś, mimo niejasnych przepisów wielu właścicieli zdecydowało się na dostosowanie przynajmniej części swych urządzeń do normy 0.3 W/m². Część klientów wymaga od nas takich urządzeń z myślą o własnym bezpieczeństwie i zdrowiu.

Wprowadzenie usług na urządzeniach 0.3 wiąże się z koniecznością zdobycia odpowiedniej wiedzy właściciela na temat opalania. Istotne jest aby we właściwy i przekonujący sposób wytłumaczyć klientowi dlaczego powinien korzystać z urządzeń dostosowanych do nowych przepisów. Wymaga to od właścicieli zmiany sposobu myślenia na temat opalania oraz zorganizowania odpowiedniej akcji informacyjnej. Niezbędne jest wyjaśnienie klientowi dlaczego potrzebny jest dłuższy czas seansu i jakie korzyści takie opalanie mu przyniesie.

Jako dostawca lamp zapewniamy niezbędne materiały informacyjno-reklamowe pomocne obsłudze przy informowaniu klientów o zmianach.

  • ulotki informacyjne dla klientów (podstawowe informacje dotyczące opalania, wskazówki jak zdrowo i bezpiecznie się opalać, informacje co oznacza nowa norma, korzyści wynikające z opalania w solarium, porównanie opalania w solarium i na słońcu, fototypy skóry, słoneczna witamina D)
  • plakaty Sunmax - „W zgodzie z naturą, zdrowo, bezpiecznie...”
  • tabliczki na łóżko  Sunmax - „W zgodzie z naturą, zdrowo, bezpiecznie...”
  • certyfikat do lamp Sunmax

Dla klientów opalanie na urządzeniach dostosowanych do normy 0.3 W/m², to oczywiście z jednej strony dłuższy seans, choć dla wielu osób jest to plus, z drugiej zaś strony opalanie zdrowe i bezpieczne, przy którym ryzyko wystąpienia poparzeń jest mocno zminimalizowane.  

 

03

Copyright  2011  Sunmax