sunmax_logo
zdrowo

Сонячний вітамін Д”

Відповідний рівень вітаміну Д є надзвичайно важливий для нашого здоров’я. Більшість європейців страждає від його недостачі, особливо в осінньо-зимовий період, коли УФ-випромінювання досягає землі в обмеженій кількості. Наукові дослідження довели, що відповідний рівень вітаміну Д дуже корисно впливає на наше здоров’я.

  • береже скелетну систему, в тому числі запобігає остеопорозу і рахіту.
  • знижує ризик серцевих захворювань, зокрема інфарктів, запобігає гіпертонії.
  • піклується про наше психічне здоров’я, запобігає депресії, сезонним змінам настрою і покращує загальний стан.
  • зменшує ризик серйозних захворювань на поширені види раку, зокрема на рак кишечника, простати, грудей. У випадку інфекцій, включно з грипом, ризик появи зменшується навіть на 90%.
  • запобігає таким автоімунним захворюванням, як розсіяний склероз, цукровий діабет 1-го типу і ревматоїдний артрит.
  • запобігає шкірним захворюванням, в тому числі псоріазу.

Властива дія сонячних променів (ультрафіолетових) є для нас надзвичайно важлива. Вітамін Д в понад 90% випадків самостійно виробляється в нашій шкірі в результаті дії УФ-В-випромінювання.
Лише 10% потреби організму у вітаміні Д вгамовує відповідна дієта. В нашому кліматі та географічній широті, особливо в осінньо-зимовий період, належна інсоляція УФ-В променями і достатній синтез вітаміну Д неможливий.

Додавши до цього сучасний спосіб життя, в якому значна частина суспільства працює в закритих, штучно освітлених приміщеннях, виявляється, що навіть у весняний і літній період підтримка відповідного рівня вітаміну Д є неможлива. І тоді на допомогу приходить солярій. Не біймося ним користуватись. Помірковане дозування може піти нам тільки на користь.

 

opalanie_sunmax

Copyright  2011  Sunmax