sunmax_logo
zdrowo

Засмага на сонцю і засмага в солярії

Сонце і його УФ-випромінювання необхідне нам для життя і здоров’я, але при певних обставинах його надлишок може зашкодити. Сонце випускає УФ-випромінювання: УФ-А, УФ-В і УФ-С промені. УФ-С промені поглинаються озоновим шаром, тож лише УФ-А і УФ-В промені діють безпосередньо на нашу шкіру. Останні дуже великою мірою відповідають за опіки. Їх інтенсивність залежить від кількох факторів: географічної широти, пори року і пори дня.

Перебуваючи під сонцем ми безпосередньо піддаємось дії сонячного випромінювання, на яке ми не маємо впливу, тому існує високий ризик опіків шкіри, ми не в змозі вибрати відповідний час засмаги. Лампи в солярії також виробляють УФ-А і УФ-В промені, але, на відміну від сонця, ми можемо ретельно контролювати інтенсивність і час випромінювання, завдяки чому ризик опіків зводимо до мінімуму.

Тому неправильно вважати, що засмага під сонцем є більш природна і здоровіша від отриманої в солярії. При здоровому глузді та дотриманні правил, які диктує нам нова норма засмаги, ми можемо отримати гарну, природну і здорову засмагу в солярії!!!

 

opalanie_sunmax

Copyright  2011  Sunmax